Współpraca

Z kim współpracujemy:

lek. med. Joanna Gołaszewska-Pisarek – specjalista psychiatra

Filip Faliszewski – jest psychologiem społecznym, dyplomowanym trenerem warsztatu psychologicznego. Ukończył SWPS oraz Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego. Obecnie współpracuje z INTRĄ jako trener. Prowadzi warsztaty antystresowe, szkolenia z zakresu komunikacji, asertywności i współpracy w zespole. Specjalizuje się także w psychologii sportu. Był konsultantem i ekspertem programu młodzieżowego „Rower Błażeja” poświęconego zagadnieniu asertywności i programu „Zostaw wiadomość” poświęconemu radzeniu sobie ze stresem w Polskim Radiu BIS. psycholog sportu, trener umiejętnosci psychologicznych.

Zuzanna Taraszkiewicz – mgr filozofii, kinezjolog. Specjalizuje się w ruchowych formach wspomagania rozwoju od kilku lat prowadzi szkolenia z zakresu kinezjologii edukacyjnej i choreoterapii. Prowadzi warsztaty i treningi dla rad pedagogicznych i uczniów z zakresu inteligencji emocjonalnej.

Agata Adamek – Pedagog specjalny, psychoterapeuta (Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie- psychoterapia zintegrowana). Pracuje pod superwizją certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Specjalista psychodramy, arteterapeuta (teatr, sztuki wizualne). Od wielu lat prowadzi warsztaty rozwojowe oraz szkolenia elementami psychodramy. Pomaga osobom przeżywającym trudności w relacjach z ludźmi, cierpiącymi z powodu samotności, niepokoju, niemocy i jednocześnie pragnącymi się rozwijać. Rozumie zdrowie psychiczne jako coś więcej niż tylko brak choroby i objawów, ale jako efekt odnalezienia własnej drogi do satysfakcji w życiu osobistym i zawodowym.
Tel.kontaktowy:0511 05 05 60

Agata Faliszewska www.diagnozaneuropsychologiczna.pl.